-37% 700526 - Bata ACT 131 S1P Ayakkabı

Dünyaca ünlü Bata Industrials ayakkabıların endüstriyel tip ayakkabı modellerindendir.

CE EN ISO 20345:2011 standardında.

Nubuk / Nefes alır hava delikli üst yüzey.

Çelik Burun.

Kompozit ara taban.

Dış burun koruma.

SRC Kayma direnci.

Menşei Hollanda.


İade Koşulları

Vazgeçme

          Aldığınız ürünü paketini açmadan, kullanmadan teslim aldığınız tarihten itibaren yedi gün içinde iade etme hakkınız vardır. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranız ve sipariş numaranızı bir email ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz iade konusunda sizi bilgilendirecektir. İade edilen ürün faturasıyla beraber gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine istediğiniz başka bir ürün veya ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade sebebiyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan ödenecektir.Paketi Açılmış Ürünlerin İadesi yapılamamaktadır. Outlet ürünlerde değişim/iade yapılamamaktadır.

 

Nakliye Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

          Nakliye sırasında zarar görmüş ürünler için kargo şirketine hasar ile ilgili tutanak tutturulmalıdır ve ürün teslim alınmamalıdır. Ürüne zarar vermemiş kutuda, ambalajda olabilecek küçük ezilmelerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size ulaştıracaktır.

 

Hatalı Ürünler

          Teslimat sırasında fark edilmeyen ancak kullanım sırasında ortaya çıkan hatalı ürünlerin hatalarını belirten mailinizi fatura numaranız ve sipariş numaranız ile beraber [email protected] adresine gönderiniz. İade sebebiniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade sebebiyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır. Yanlış ürün gönderilmesi durumunda taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

Ayrıca Seyfiti.com de ''Secure Sockets Layer'' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Bata ACT 131 S1P Ayakkabı

 • Görüntüleme: 23434
 • Marka: Bata Industrials
 • Ürün Kodu: 700526
 • SKU: 700526
 • Stok Durumu: 245
 • Ürün Kargo Tarihi 17 Ağustos 2020 Pazartesi Günüdür
 • 410,40TL
 • 259,20TL KDV
  DAHİL
 • Vergiler Hariç: 240,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: İş, Güvenliği, İş Güvenliği, Bata, ACT 131, S1P, Ayakkabı, Bata ACT 131 S1P Ayakkabı