Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u9930900/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_storage_modification_catalog_controller_product_product.php on line 734 Viraj 15M. Geri Sarımlı Düşüş Tutucu , 8100264554545 İş Güvenliği
Yeni -11% 8100264554545 - Viraj 15M. Geri Sarımlı Düşüş Tutucu
EN 360 Standardında.
Viraj markalı çelik halatlı düşme önleyici çalışırken ve geri çekerken ipin bükülmesini önlemek için
fırdöndülü ankaraj noktası vardır. 4,5mm çelik halattan ve polimer kasadan yapılmıştır.
Ucunda fırdöndülü geçmeli kanca vardır ve kopma mukavemeti 12kn’dir.

İade Koşulları

Vazgeçme

          Aldığınız ürünü paketini açmadan, kullanmadan teslim aldığınız tarihten itibaren yedi gün içinde iade etme hakkınız vardır. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranız ve sipariş numaranızı bir email ile info@seyfiti.com adresine gönderiniz. Şirketimiz iade konusunda sizi bilgilendirecektir. İade edilen ürün faturasıyla beraber gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine istediğiniz başka bir ürün veya ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade sebebiyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan ödenecektir.Paketi Açılmış Ürünlerin İadesi yapılamamaktadır. Outlet ürünlerde değişim/iade yapılamamaktadır.

 

Nakliye Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

          Nakliye sırasında zarar görmüş ürünler için kargo şirketine hasar ile ilgili tutanak tutturulmalıdır ve ürün teslim alınmamalıdır. Ürüne zarar vermemiş kutuda, ambalajda olabilecek küçük ezilmelerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size ulaştıracaktır.

 

Hatalı Ürünler

          Teslimat sırasında fark edilmeyen ancak kullanım sırasında ortaya çıkan hatalı ürünlerin hatalarını belirten mailinizi fatura numaranız ve sipariş numaranız ile beraber info@seyfiti.com adresine gönderiniz. İade sebebiniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade sebebiyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır. Yanlış ürün gönderilmesi durumunda taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

Ayrıca Seyfiti.com de ''Secure Sockets Layer'' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Viraj 15M. Geri Sarımlı Düşüş Tutucu

  • Görüntüleme: 2910
  • Marka: Viraj
  • Ürün Kodu: 840028
  • SKU: 840028
  • Stok Durumu: 2
  • 1.652,00TL
  • 1.475,00TL KDV
    DAHİL
  • Vergiler Hariç: 1.250,00TL

Etiketler: İş, Güvenliği, İş Güvenliği, Viraj, 15M., Geri, Sarımlı, Düşüş, Tutucu, Viraj 15M. Geri Sarımlı Düşüş Tutucu